Ana SayfaKategori

Etiket Aplikatörleri

https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/Legi-Air-4050-1-640x426.jpg
Daha verimli lojistik için palet etiketleme sisteminiz!

Weber Marking Systems, sürekli palet etiketleme için modüler olarak yapılmış yeni bir palet etiketleyici olan Legi-Air 4050 P’yi sunar. Sistem ayrıca hız, güvenilirlik, uygulama kapsamı, boyut ve servis kolaylığı açısından çok sayıda avantaj sunar. LA 4050 P ayrıca hız, güvenilirlik, uygulama kapsamı, boyut ve servis kolaylığı açısından çok sayıda avantaj sunar.

Yeni Legi-Air 4050 P, bir paletin bitişik iki tarafının etiketlenmesini sağlar. Uygulamaya bağlı olarak 7 palete kadar olan verimliliği sorun yaratmaz. Dağıtımdan hemen önce, ağırlıklar veya barkodlar gibi değişken veriler etiketlere temiz ve okunaklı bir şekilde yazdırılır. İsteğe bağlı olarak entegre edilmiş bir tarama sistemi, etiketlerin yazdırılırken okunabilirliğini kontrol etmenizi sağlar.

 

https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/Geset-100-320x333.jpg
Küçük seri üretimlerin profesyonel etiketlenmesi

Geset 100, küçük ölçekli üretimleri büyük endüstriyel tesislerde olduğu gibi doğru ve esnek bir şekilde etiketlemek için tasarlanmış sağlam bir otomatik etiketleme makinesidir. Günde sadece birkaç dakikalık aralıklı kullanım ve aynı zamanda çoklu vardiya operasyonu için uygundur. Geset 100, mevcut üretim sistemlerine entegre edilebilir veya tek başına elle yüklenen çözümler olarak çalıştırılabilir. Döner etiketleme ve iki taraflı etiketleme olarak da kullanılabilir.

https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/RFID-applicator.jpg

Radyo Frekansı Tanımlama (RFID), endüstriyel üretim, lojistik ve ticaretteki ürünlerin ve nakliye konteynerlerinin otomatik olarak tanımlanmasını sağlar. Sistemlerimiz RFID etiketleri oluşturur, yazdırır ve otomatik olarak uygular. Etiketler bir RFID aktarıcısı, verileri depolamak, düzenlemek ve silmek için hafızalı bir mikroçip ve bir anten içerir. RFID okuyucuları verileri okuyacak ve deşifre edecektir.

RFID etiketlerini yazdırma, kodlama ve etiketleme

Hızlı ve temassız tanımlama

Görsel temas olmadan güvenilir toplu okuma

Zorlu endüstriyel ortamlar için uygundur

https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/Legi-Air-Tyre-320x446.jpg
Hızlı, Kesin, Güvenli

2012’de geçerli olan AB Komisyonu, lastik üreticilerinin lastiklerin güvenlik ve performans özelliklerini netleştirmeyi amaçlayan yeni etiketleme kurallarına uymalarını isteyecek. Weber Marking Systems’ın Legi-Air 5300 Lastik Etiketleme Sistemi, yeni AB yönergelerini karşılamak için idealdir. Sistem; hızlı, güvenilir ve mevcut herhangi bir üretim sürecine kolayca entegre edilebilir. Ayrıca, her tür lastik için özel olarak tasarlanmış özel, basınca duyarlı etiketler sunuyoruz.

Kimlik, Weber Marking’in uzmanlık alanıdır. Etiketleme ve kodlama ortağınız olarak, lastik üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılamada esneklik, kalite ve verimlilik sağlayan benzersiz bir etiket baskı ve uygulama çözümü geliştirdik. Legi-Air 5300 Lastik Etiketleme Sistemi güvenli, hızlı ve tutarlı bir şekilde mükemmel konumlandırılmış etiketler üretir. Ayrıca, doğru etiket yerleşimi ve güçlü bir marka etkisi sayesinde ürün tanımlama sürecini tüketiciler üzerinde olumlu bir izlenim sağlayacak şekilde optimize eder.

Sistem tek bir işlemle en kaliteli etiketleri çok yüksek çözünürlükte yazdırır. Bu benzersiz etiketleme sisteminin sağlam ve dayanıklı yapısı, lastik üretim endüstrisinin zorlu ortamında kullanım için idealdir. Art arda gelen ürünler, değişen ürün tanımlama gereksinimleriyle bile her zaman uygun şekilde etiketlenir ve sistem etiket kaybını veya hatalı tetiklemeyi algılar.

Etiketleri boşa harcamadan sürekli değişen ürünler ve bilgiler barındırabilir. LEGI-AIR 5300 Lastik Etiketleme Sistemi mevcut veri kontrolörleri veya ara yüzleri aracılığıyla iletişim kurabilecek kadar çok yönlüdür. Servis aralığı uyarıları veya çalışma modu ekranı gibi işlevler çok kullanıcı dostudur. Bu işlevler, diğerlerinin yanı sıra, servis zamanı geldiğinde bir sinyal veya e-posta yoluyla bildirir veya bir sarf malzemesinin tükenmesinden kaynaklanan bir arızayı bildirir. Düz metin, çok dilli ekran serbestçe konumlandırılabilir. Yüklü web tarayıcısı aynı zamanda mevcut servis durumunun uzaktan teşhis ile kontrol edilmesini sağlar.

https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/Legi-Air-5300-320x265.jpg

Weber Marking Systems’ın modüler etiket baskı ve uygulama sistemi olan Legi-Air 5300, yüksek operatör rahatlığı ve uzun çalışma süresi ile son derece çok yönlülük anlamına gelir. Tüm etiketleme görevleri için esneklik, kalite ve etkinlik sunar.

https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/Legi-Air-4050-AC-Shuttle.jpg

Yeni Legi-Air 4050 AC Mekik Etiket Baskı ve Uygulama Sistemi, maksimum hızlar için yüksek performanslı bir etiketleyicidir. Alpha Print’in sistematik olarak iyileştirilmesi, bir dizi teknik özellik sayesinde belirgindir ve sistemi sürekli olarak yüksek bir baskı kalitesi sağlamanın yanı sıra özellikle hızlı bir etiketleyici haline getirir.

Baskı ve uygulama sistemlerinde genellikle çalışma hızını belirleyen baskı modülüdür. Yeni Legi-Air 4050 AC Shuttle ile durum böyle değil. Bir döngü cihazı, geçen ürünlere alışılmadık derecede yüksek hızlarda dağıtılmadan önce özel olarak basılan etiketlerin hazır bir şekilde tedarik edilmesini sağlar. Bu depolama cihazının kapasitesi, kısa süreli daha yüksek devir hızlarına ulaşılabileceği anlamına gelir. Bir etiket tedarikinin mevcut olduğundan emin olmak için bir dansçı silindiri tarafından döngü üzerinde bir kontrol tutulur. Bu varyantın faydaları kullanım kolaylığı ve kompakt sistem tasarımıdır. Etiketleme kapasitesi baskı kapasitesinden 20 kat daha fazla olabilir. Dakikada 16 metreye kadar baskı hızı ve dakikada 50 metreye kadar konveyör hızı elde edilebilir.

https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/Legi-Air-4050-640x426.jpg
Daha verimli lojistik için palet etiketleme sisteminiz!

Weber Marking Systems, sürekli palet etiketleme için modüler olarak yapılmış yeni bir palet etiketleyici olan Legi-Air 4050 P’yi sunar. Sistem ayrıca hız, güvenilirlik, uygulama kapsamı, boyut ve servis kolaylığı açısından çok sayıda avantaj sunar. LA 4050 P ayrıca hız, güvenilirlik, uygulama kapsamı, boyut ve servis kolaylığı açısından çok sayıda avantaj sunar.

Yeni Legi-Air 4050 P, bir paletin bitişik iki tarafının etiketlenmesini sağlar. Uygulamaya bağlı olarak 7 palete kadar olan verimliliği sorun yaratmaz. Dağıtımdan hemen önce, ağırlıklar veya barkodlar gibi değişken veriler etiketlere temiz ve okunaklı bir şekilde yazdırılır. İsteğe bağlı olarak entegre edilmiş bir tarama sistemi, etiketlerin yazdırılırken okunabilirliğini kontrol etmenizi sağlar.

 

https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/Legi-Air-4050-E-320x262.jpg
Hassas etiketleme için genişletilmiş sistem çeşitliliği

Tasarımda bir besleme modülü, bir baskı modülü, etiket makarası ve makara sökücü ve örneğin besleyici kalıpları gibi çok sayıda uygulama bulunur. Standart besleme kalıbı, diğer etiket formatlarına geçiş süresini önemli ölçüde azaltan hızlı değiştirme sistemine sahiptir.

Legi-Air 4050 E, üfleme kutusu yöntemiyle dakikada 210 etikete kadar besleyici çıkışı ile 10×5 mm’den 180 x 300 mm’ye kadar uzunluktaki etiketleri yazdırır ve besler. Özellikle lojistiği optimize etmek için Legi-Air 4050 E, mevcut RFID standartlarını destekleyen bir RFID baskı modülüne sahiptir.

Etiket taşıma ve besleme için iki aşamalı vakum, etiketleme malzemesine esnek (sert/ yumuşak) adaptasyonu kolaylaştırır ve etiketleme sırasında proses güvenilirliğini garanti eder. Bir yandan besleyici kalıba güvenli etiket taşınması ve diğer yandan uygulama için gereken tam vakum oluşturulur. Festo pnömatik ile birlikte elektronik vakum ve basınç ölçümü sayesinde Legi-Air 4050 E, etiketleri maksimum hassasiyet ve hızda besler.

Döner aplikatörler birçok etiket pozisyonuna ve montaj pozisyonuna uyumu artırır. Çıkarılabilir bir ekran denetleyicisi bu esnekliği destekler ve hedeflenen düz metin kullanıcı bilgileri ve depolanmış sistem parametreleri aracılığıyla basit ve hızlı çalışmayı kolaylaştırır. Esnek kontrol veya sistemlerin ağ bağlantısı; ethernet, seri ve paralel veri bağlantıları ile USB gibi geleneksel standartları garanti eder.

RFID kategorisinde inovasyon ödülü sahibi

Sistem otomatik olarak 868 MHz (UHF) akıllı etiketleri programlar, etiketler üzerinde kontrol eder ve yazdırır ve son olarak bunları ürüne uygular. LA 4050 E bir radyo frekansı okuma/yazma ünitesine sahiptir. RFID yazıcı, etiket yüzeyine fotoğraf, metin ve barkod basmanın yanı sıra etikete entegre edilmiş bir transponderi de okur ve yazar. Bu şekilde görsel veriler etikete basılabilir ve veriler aynı anda RFID etiketine yazılabilir. Bir RFID etiketi herhangi bir nedenden dolayı yazılamıyorsa veya uygulamadan önce kontrol okuyucusu tarafından doğru bir şekilde okunamıyorsa, etiket uygulanmaz ancak otomatik olarak ayrılır (hatalı etiket reddi).

https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/Legi-Air-6000-320x423.jpg
Saatte 2400 etikete kadar etkili performans!

Dayanıklılık, hız ve hassasiyet önemli özelliklerdir. Sadece sporda değil, aynı zamanda endüstri ve ticarette de çok önemlidir. Posta siparişlerinde kartonlar hızlı ve güvenilir bir şekilde etiketlenmelidir. 2.400 devir / saatte Weber Marking Systems yüksek performanslı etiketleme makinesi Legi-Air 6000, 500 mm’ye kadar değişen yüksekliğe sahip ürün kartonlarını hızlı ve doğru bir şekilde etiketler.

Yukarı akıştaki bir sensör, yaklaşan ürünün etiketleme yüksekliğini ölçtükten sonra aplikatör, yıldırım hızında doğru pozisyonuna hareket edecektir. Bu, etiketleme sırasında hareket mesafesini azaltırken aynı zamanda pnömatik tahrikli silindir kullanan aplikatörlere göre etiketleri daha doğru ve %50’ye kadar daha hızlı dağıtır. Hareketli parçalar için sürekli hafif tasarımlı spor karbon fiber bileşenleri de enstrümantaldir. Geleneksel modellere göre %80 daha hafiftir.

Güçlü, hafif ve enerji tasarrufu sağlar

Dağıtım aplikatörünün basınçlı havaya ihtiyacı yoktur ve servo motorla seyahat ettiği için maliyetten de tasarruf sağlar. Basınçlı hava sadece tamp-blow yöntemiyle etiketlerin uygulanması için kullanılır.

Dayanıklı, bakımı kolay ve uyarlanabilir

Mikroişlemci denetleyicisi maliyet ve alan gereksinimlerini optimize eder. Kompakt ünitenin üretim ortamına mükemmel entegrasyonunu sağlayan ayrı bir kontrol kabini gerekmez.

Verimlilik süresi daha uzun ve bakım süresi daha kısadır. Legi-Air 6000, çapı 350 mm’ye kadar olan büyük ruloları işleyebilir. Bu, satırda 600 metre etiket anlamına gelir. Dolayısıyla, rulo değişiklikleri arasındaki sistem kullanılabilirliği artar.

Aplikatörde kullanılan endüstriyel baskı modülleri son teknoloji ürünüdür. Özel tasarımları nedeniyle, en önemli bileşenlere servis veya bakım için kolayca erişilebilir. Genel olarak, Legi-Air 6000 olağanüstü kullanılabilirliği ile kendini ayırır. Çünkü modüler tasarım yüksek derecede kişiselleştirmeye izin verir. Bu nedenle servis teknisyeninin katılımını gerektirmez. Aplikatör ayrıca bir hata durumunda baskı kafasının üzerinde bir servis konumuna gidecek ve etiketlerin ve folyoların uygun şekilde değiştirilmesine ve baskı kafasının kolay temizlenmesine izin verir.

Genel Bakış

Yüksek performanslı aplikatör: Değişen yükseklikte geçen kartonların olağanüstü hızlı ve hassas etiketlenmesi

Saatte 2250 çevrime kadar (DIN A6 etiket formatı ve ürün yüksekliğinde 500 mm fark ile)

Servo motor tahrikli dağıtım aplikatörü: Maliyet azaltma

Pnömatik silindirli aplikatörlere göre yüzde 50’ye kadar daha hızlı

Tutarlı hafif tasarım

Hareketli parçalar için karbon fiber malzeme

Daha uzun üretim süreleri, daha kısa bakım süreleri

600 m etiket satırı

Modüler tasarım: özel taleplere göre bireysel olarak uyarlanabilir

https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/Legi-Air-2050-320x292.jpg
Entegrasyonu kolay, kullanımı kolay!

Ucuz Legi-Air 2050 etiket yazıcı aplikatörü, kompakt ve güvenilir bir iş gücüdür. Basit üretim ve paketleme hatları için temassız, güvenilir ve doğru etiketleme yapar. Elektronik endüstrisi, makine mühendisliği veya otomotiv ve yan sanayi gibi iş istasyonlarında yarı otomatik modda da kullanılabilir.

Legi-Air 2050 üç farklı baskı çözünürlüğüne sahiptir (203 dpi, 305 dpi veya 609 dpi). Dört etiket rulosu ve etiket biçiminize uygun bir damga plakası olan beş başlangıç kitinden birini seçebilirsiniz.

Temassız ve değişken etiketleme

Damga formatından DIN-A6 boyutuna: Legi-Air 2050, etiketleri ürünlere ve temassız ambalajlara uygulayan sağlam bir Tamp-Blow etiket aplikatörüne sahiptir. Etiket malzemesine, formatına ve uygulamaya bağlı olarak dakikada 30 etikete kadar çevrim oranları elde edilebilir. Değişken dağıtıcı göbeği, farklı yükseklikteki ürünlerin otomatik etiketlenmesine izin verir. Sistem, etiketlerin uygulanana kadar doğru konumda olup olmadığını sürekli olarak izler.

Uzun menzilli, kolay kullanım

Bir sonraki makara değişikliğine kadar performans söz konusu olduğunda, Legi-Air 2050 daha büyük etiket rulolarını (218 mm dış çap) işleyebildiğinden ve böylece ortalama %20 daha fazla etiket uygulayabildiğinden piyasadaki benzer çözümlerin önüne kolayca çıkar. 600 metrelik geniş şerit uzunluğu da olağanüstü dayanıklılık sağlar. Kolay erişilebilir tasarım şerit veya etiketlerin değiştirilmesini hızlı ve kolay hale getirir.

Tavizsiz baskı

Kullanılan yazıcı 300 dpi çözünürlüğe sahip CLNX serisinin bir SATO’sudur. Yazıcı, herhangi bir ayarı değiştirmeden ZPL, DPL, IPL ve TPL gibi birçok programlama diliyle çalışır. Bir hata mesajı olması durumunda, sorunu gidermenize yardımcı olması için yazıcının ekranında bir video izleyebilirsiniz.

LEVENT MAKİNAMerkez Ofis
Çağrı merkezimiz 7/24 tüm sorularınızı cevaplıyor.
SATIŞ VE TEKNİK DESTEKBize Ulaşın
Satış ve teknik destek ekibimiz sizlere 7/24 hizmet vermektedir.
Satış
Teknik Destek
NERELERDEYİZSatış ve Teknik Destek Merkezlerimiz
https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2019/11/harita.png
BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZSosyal Medya
@leventmakinaturkiye hesabından bizi takip edebilirsiniz.
Satış
Teknik Destek
LEVENT MAKİNAMerkez Ofis
Çağrı merkezimiz 7/24 tüm sorularınızı cevaplıyor.
NERELERDEYİZSatış ve Teknik Destek Merkezlerimiz
https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2019/11/harita.png
BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZSosyal Medya
@leventmakinaturkiye hesabından bizi takip edebilirsiniz.

Bu site RD MEDYA tarafından hazırlanmıştır ve tüm hakları saklıdır.

Bu site RD MEDYA tarafından hazırlanmıştır ve tüm hakları saklıdır.