https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/HIGH-SPEED-TIPPING.jpg

High-Speed Tipping

Bir devrilme uygulamasında, bir sürtünme besleyici, düz bir uçlu ürünü, besleyicinin altında (genellikle bir konveyör üzerinde) hareket eden başka bir ürüne doğru bir şekilde yerleştirir. İki ürün tipik olarak, bir hotmelt yapıştırma sisteminden püskürtülen tutkal kullanılarak birbirine yapıştırılır

Multifeeder’ın ekipmanı, yüksek performanslı devrilme uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır. Sürtünme besleyicilerimiz, endüstrinin en iyisi olan 750 watt’lık bir servo motor kullanır ve bu da besleyicilerimizi en zorlu devrilme uygulamaları için yeterince güçlü kılar. Ayrıca, tescilli servo kontrollerimiz, yerleşik bilgisayar ve devrilme yazılımımız, Multifeeder sisteminizin zorlu devrilme gereksinimlerinizi aşmasını sağlar.

Multifeeder Technology, konveyörün hızına bakılmaksızın, uç ürünün doğru yerleştirilmesini sağlamak için satın alınabilecek dört ana yazılım seçeneğine sahiptir. Bu seçenekler şunlardır: AccuTipping, AccuTipping Tekrarlama, Enkoder Zamanlama Telafisi ve Hız Telafisi.

AccuTipping
Bu, Multifeeder’ın sürtünme besleyicisinin ürünleri durmaksızın sürekli hareket halinde devirmesini sağlayan ticari marka devrilme yöntemidir. Bu seçenek hem Endüstriyel Performans Serisi besleyicilerimizde hem de Signature Serisi besleyicilerimizde (ezTipping olarak bilinen bir varyasyonda) mevcuttur. AccuTipping yazılımı, endüstrinin en iyisidir ve inç başına +- 1/32 doğruluklarla dakikada 500 ürüne kadar sürdürülebilir oranlarda devrilme yeteneği sağlar.

Multifeeder Technology, sürtünme besleyicilerini paketleme ve baskı endüstrilerindeki en zorlu devrilme uygulamalarına entegre etme konusunda geniş deneyime sahiptir. Yüksek hız ve / veya sıkı doğruluk gerektiren bir devrilme uygulamanız varsa Multifeedeer üzerinde AccuTipping her zaman ilk tercihiniz olmalıdır.

AccuTipping Repeat
Bu seçenek, alt ürünün (devrilen ürün) hattın hızından bağımsız olarak her zaman aynı mesafede olmasını sağlamak için kullanılan AccuTipping’in bir varyasyonudur. Multifeeder Technology, bu ürünü her zaman bir vakum konveyörü kullanan devrilme sistemlerinde alt ürünü beslemek için kullanmanızı önerir. Bu yazılım, tüm devrilme sisteminin performansını önemli ölçüde artırabilecek yerleştirme çeşitliliğini önemli ölçüde azaltır.

Encoder Timing Compensation
Bu seçenek, besleyicinin beslemeden önce beklediği süreyi değiştirirken, ayarlanmış bir hızda besleyerek ürünü doğru şekilde uçlar. Tam konveyör hızında, besleyici anında beslenecektir (sıfır bekleme süresi) ve düşük hızda bir kesimde, besleyici önceden belirlenmiş tam bir süre bekleyecektir. Multifeeder Teknolojisi, bu yazılımı öncelikle AccuTipping uygulamasının, damla tabloları gibi pratik olmadığı ve bazı işlemlerin ürünü beslemeden önce çalışması gereken durumlarda kullanır.

Speed Compensation
Bu, besleyicinin ürünü beslerken konveyörün hızıyla eşleştiği en basit telafi şeklidir. Hız telafisi tipik olarak, uçlu bir ürünün bir kutuya veya iki pabuç arasına inmesi gerektiğinde, doğruluğun daha az önemli olduğu durumlarda kullanılır.

Bobst Folder Gluer
Burada bir bobst klasör tutkal üzerine monte edilmiş bir MFT 250 var. Çoklu Besleyici, CD’leri bir klasör tutkalına beslemeyi kolaylaştırır. Yüksek hız kapasitesi, MFT sürtünme besleyicisini tercih edilen makine yapar.

Modular In-Line Tipping System
Multifeeder Technology, bir ürünü beslemek için kullanılan otomatik devrilme sistemleri üretir ve ardından ilk ürüne yapıştırıcı ile başka bir ürün ekler. In-line devrilme sistemi, forklift kamyonu tarafından mevcut bir ürün konveyörünün üzerine yerleştirilebilen modüler bir çerçeveden oluşur. Ürün modüler çerçevenin altına doğru ilerledikçe, sıcakta eriyen yapıştırıcı sistemi tarafından otomatik olarak algılanır ve yapıştırıcı ürünün yüzeyine yerleştirilir.

Çoklu besleyicinin üstün bilgisayar kontrollü servo motor teknolojisi, besleme ve sayma işlemini izler ve kontrol eder ve ürünlerin yüksek hassasiyetle yerleştirilmesine izin verir. Bu düşük maliyetli sistem, düşük yapışkanlıklı yapışkan sayesinde tüketici tarafından ayrılabilen promosyon ürünü eklenmiş bir bitmiş ürün sunar. Çeşitli şekiller, kalınlıklar, malzemeler ve boyutlar otomatik olarak beslenebilir. MFT350ip Sürtünme Besleyici, hazırlanan birincil ürünü otomatik olarak algılar ve zamanlı bir yerleştirme ile ikinci ürünü yapıştırıcının üzerine koyar. Kombine ünite, iki öğeyi güvenli bir şekilde bağlayan ve son ambalajlamaya hazır bir sıkıştırma silindirinin altından geçer. Sistem kolayca başka bir üretim hattına veya forklift ile çevrimdışı üretim için taşınabilir. Standart üretim için, sistemin altında normal bir üretim akışına izin vermek için sistem kapatılabilir.

Kluge Unifold CD Tipping System
Kluge klasör yapıştırma makinesi bir taban tabakasını besler; sıcakta eriyen tutkal makinesi taban tabakasına tutkal uygular. MFT 250ip Sürtünme Besleyici, ekin doğru bir şekilde yerleştirildiğinden emin olmak için bir baskı silindiri düzeneğinin sıkıştırma noktasına bir ek besler. Klasör yapıştırma makinesinin hızını izlemek için MFT Sürtünme Besleyiciye bağlı klasör yapıştırma makinesine isteğe bağlı bir kodlayıcı monte edilebilir. Bu, besleyicinin klasör tutkallama makinesinin hızından bağımsız olarak kesici ucun düzgün yerleşmesini sağlamak için zamanlamasını telafi etmesini sağlar.

LEVENT MAKİNAMerkez Ofis
Çağrı merkezimiz 7/24 tüm sorularınızı cevaplıyor.
SATIŞ VE TEKNİK DESTEKBize Ulaşın
Satış ve teknik destek ekibimiz sizlere 7/24 hizmet vermektedir.
Satış
Teknik Destek
NERELERDEYİZSatış ve Teknik Destek Merkezlerimiz
https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2019/11/harita.png
BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZSosyal Medya
@leventmakinaturkiye hesabından bizi takip edebilirsiniz.
Satış
Teknik Destek
LEVENT MAKİNAMerkez Ofis
Çağrı merkezimiz 7/24 tüm sorularınızı cevaplıyor.
NERELERDEYİZSatış ve Teknik Destek Merkezlerimiz
https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2019/11/harita.png
BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZSosyal Medya
@leventmakinaturkiye hesabından bizi takip edebilirsiniz.

Bu site RD MEDYA tarafından hazırlanmıştır ve tüm hakları saklıdır.

Bu site RD MEDYA tarafından hazırlanmıştır ve tüm hakları saklıdır.