En İyi Otomatik Etiket Aplikatörleri

https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2021/08/levent-makina-etiket-aplikatoru.jpg

Modern etiketleme sistemleri, herhangi bir üretim hattını optimize edebilen otomasyon sistemleridir. Otomatik etiketleme sistemini entegre etmek, tedarik zinciri boyunca izlenebilirliği garanti ederken, üretimi daha verimli ve çevik hale getirmek, etiket uygulamasında hassasiyeti en üst düzeye çıkarmak ve insan hatasını en aza indirmek gibi birçok fayda sağlar.

Bu yazıda, otomatik etiket uygulaması için en iyi çözümleri sunuyoruz ve nasıl performans gösterdikleri ve en uygun oldukları sektörler de dahil olmak üzere özelliklerini tanıtıyoruz.

Alpha HSM

Alpha HSM’nin, portföyümüzdeki en ünlü etiket aplikatörü olduğunu bilmeyen yoktur. Dakikada 2.000’e kadar etiket uygulamasına izin verir ve koruma sınıfı IP65’e göre zorlu ortamlar için idealdir. Modüler yapısı sayesinde Alpha HSM, her üretim hattının özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilebilir.

Alpha HSM genellikle ilaç şirketleri ve OEM’ler tarafından seçilir. Ancak inşaat ve gıda sektörleri de oldukça sık kullanmaktadır.

İlaç endüstrisi söz konusu olduğunda, en çok satan ürünümüz şüphesiz Legi-Air 4050B’dir. Bununla birlikte, Levent Makina, Weber Marking Systems portföyündeki ilaç sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaya adanmış ilk etiket dağıtıcısı olan Tamper Evident 122’yi unutmamalıyız. Sağ ve sol el versiyonları bulunan Tamper Evident, sahteciliği önlemek için kutulara ve ilaçlara şeffaf kodlama uygular.

Yazdır ve Uygula sistemleri: İkincil paketleme için çözümler

Legi-Air 4050B

Legi-Air 4050B, en ünlü etiket yazıcılarımızdan ve dağıtıcılarımızdan biridir.

Bu elektrikli çözüm, basınçlı hava tüketiminde %80’e kadar tasarruf sağlayabilir ve sistemin Toplam Sahip Olma Maliyetinde önemli bir tasarruf sağlar.

Legi-Air 4050B’nin her versiyonu, bakımı kolaylaştırırken her bir parçanın kolayca değiştirilmesine izin veren modülerlik konsepti üzerine inşa edilmiştir.

Legi-Air 4050B’nin beş versiyonu arasında seçim yapmak birkaç faktöre bağlıdır.

– Elektrikli Kemer, yüksek hacimli paketleme hatları için harika bir etiketleme çözümüdür.

– Elektrikli Köşe Sargısı ise ilaç paketleme hatları için ideal çözümdür.

– Elektrikli Üfleme Kutusu, temassız uygulama gerektiren kırılgan ürünler için en uygunudur.

Legi-Air 4050E

Bu etiket aplikatörünü öne çıkaran özellik, sağlamlığı ve çok yönlülüğüdür.

Bu sistem, 7/24 çalışmak da dahil olmak üzere endüstriyel ve zorlu ortamlarda çalışmak üzere geliştirilmiştir. Başka bir Legi-Air 4050E ile senkronize olduklarında, Sıfır Arıza Süresi Modunda çalışabilir.

Çok çeşitli aplikatörler sayesinde Legi-Air 4050E her türlü etiketleme ihtiyacını karşılayabilir.

Esnekliği sadece dağıtıcısının değil, aynı zamanda çalışmasının bir sonucudur. Entegre en son teknolojisi, inanılmaz bir operatör-makine etkileşimi sağlar. Çok dilli, renkli dokunmatik ekran, bir sistemin çalışmasını sezgisel ve çevik bir etiketleme deneyimine dönüştürür. Ayrıca Legi-Air 4050E, 4.0 endüstrisi için gerekli tüm ara yüzlere sahiptir.

Sağlam yapısı ve çoklu uygulama olanakları sayesinde Legi-Air 4050E genellikle OEM’in tercih ettiği bir seçimdir.

Palet için etiketleme çözümleri: Üçüncül ambalaj için yazdırın ve uygulayın

AP182

Hattın en sonu kesinlikle üçüncül ambalajdır. Levent Makina’nın etiketleme çözümleri yalnızca ikincil ambalajlamaya yönelik  değildir. Aynı zamanda müşterilere ve üçüncül ambalaj için çözümler sunan sürekli büyüyen endüstriye eşlik eder.

Kendinden güvenli AP182, paletler için etiket yazıcısı ve dağıtıcısıdır. Legi-Air 4050B için geliştirilen teknolojiden yararlanan AP182 aynı zamanda elektriklidir ve bir paletin bitişik taraflarına 2 veya 3 etiketin oryantasyonda, dikey veya yatay olarak uygulanmasına izin vererek saatte 90 palet performansına ulaşır ve iki etiket uygularken saatte 120 palete ulaşabilir.

Koruyucu kabini sayesinde AP182, zorlu ortamlara ve aşırı sıcaklıklara dayanması gereken paketleme hatlarının seçimidir.

LEVENT MAKİNAMerkez Ofis
Çağrı merkezimiz 7/24 tüm sorularınızı cevaplıyor.
SATIŞ VE TEKNİK DESTEKBize Ulaşın
Satış ve teknik destek ekibimiz sizlere 7/24 hizmet vermektedir.
Satış
Teknik Destek
NERELERDEYİZSatış ve Teknik Destek Merkezlerimiz
https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2019/11/harita.png
BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZSosyal Medya
@leventmakinaturkiye hesabından bizi takip edebilirsiniz.
Satış
Teknik Destek
LEVENT MAKİNAMerkez Ofis
Çağrı merkezimiz 7/24 tüm sorularınızı cevaplıyor.
NERELERDEYİZSatış ve Teknik Destek Merkezlerimiz
https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2019/11/harita.png
BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZSosyal Medya
@leventmakinaturkiye hesabından bizi takip edebilirsiniz.

Bu site RD MEDYA tarafından hazırlanmıştır ve tüm hakları saklıdır.

Bu site RD MEDYA tarafından hazırlanmıştır ve tüm hakları saklıdır.