Ana SayfaKategori

Besleme Üniteleri

https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/HIGH-SPEED-TIPPING-1.jpg
Genel Bilgi

Bu ekleme, ürünü yeniden yüklemek arasındaki çalışma süresini en üst düzeye çıkarırken, sistemi çalıştırmak için gereken operatör sayısını en aza indirerek üretim hatlarının akmasını sağlar. Çok besleyici APL’ler, ürünün şekli üretim yığını yüksekliğine izin vermediğinde de kullanılır. Bir ucunda plastik bir torba olduğunu düşünün. Kararsız hale gelmeden önce dikey olarak ne kadar istiflenebilir? APL ile aynı ürün düz bir yüzeye yatay olarak kolayca yayılabilir. APL kullanmanın bir diğer avantajı, ambalaj kartonu gibi düzensiz ürünlerin daha iyi kontrol edilmesidir. Çok besleyici APL’leri, uygulama gereksinimleriniz için en iyi yapılandırmayı sağlayan çeşitli genişlik ve uzunluklarda mevcuttur.

Özellikler

Kapasite Çarpanı
Yeniden yüklemeler arasında daha uzun çalışma süresi için daha büyük bir yük kapasitesi sağlar.

Talebe göre Besleme
Sürtünme besleyicisinin tam  beslenecek kadar ürün miktarını sağlar.

Ürün Kontrolü
Düzensiz ürünleri standart yöntemlerden daha büyük kapasitelerde yükleme yeteneği kazandırır.

Sorunsuz Çalışma
30 mm destek çubukları ve lineer taşıma APL’nin kolayca ayarlanmasını sağlar.

Daha Az Müdahale
Daha büyük bir ürün kapasitesi ile daha az operatör müdahalesi ve operatör gerekir.

https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/1300-WEB-TIPPING-SYSTEM.png
Genel Bilgi

Bir ağ-uçlama uygulamasının doğruluğu, artık bir inç kesirinde değil, bir milimetrenin kesirlerinde ölçülecektir. 1300 DHSL, yüksek performanslı sürtünme besleyicilerimizle aynı dayanıklı teknolojiyle üretilmiştir. Güçlü yazılımı, sağlam 750 watt servo motorla (isteğe bağlı 1000 watt kullanılabilir) ve bir zerØ boşluklu örümcek kaplin kullanarak 1300 DHSL web devirme sistemi, uç ürününü webe üretim hızlarında zahmetsizce uygular. Bu sistem, Vakum Raylı Konveyör veya Otomatik Ürün Yükleyici gibi çok yönlü aksesuarlarımızdan birini kullanarak mevcut bir üretim hattına veya eksiksiz bir otomasyon çözümünün bir parçası olarak kolayca entegre edilebilir.

Standart Özellikler

 • Hassas Bilyalı Vidalı Aktüatörler
 • Siko® Ayar Kadranları
 • SKF® Sızdırmaz Rulmanlar
 • Sağlam 750 Watt Servo Motor *
 • Öncü Kayıt **

* Opsiyonel 1000 watt mevcut

** Patent bekleme

Ekipman Özellikleri
Yükseklik 1337 mm
Uzunluk 1573 mm
Genişlik 877 mm
Maksimum Kayış Hızı Dakikada 200 metre
Güç Gereksinimi 200 – 240 V single phase 50-60Hz
Ortam Sıcaklığı 10°-35°C
Maksimum Boyut 300 mm (G) x 325 mm (U)
Minimum İncelik 0.5mm
Maksimum Kalınlık 25mm

Opsiyonel Yükseltmeler

 • Otomatik Ürün Yükleyici
 • Vakum Paletli Konveyör
 • Etiketleme Sistemi
 • İsteğe Bağlı Baskı Sistemi
 • Veri Ürün Doğrulama Sistemi
 • Ürün Reddetme Sistemi
 • 3 Renkli Uyarı Işığı
https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/GLUING-640x426.jpg

Gluing

Multifeeder Technology yüksek performanslı klasör / yapıştırma devirme sistemleri üretmektedir. Bu sistemler, ürünleri AccuTipping yazılımımızı kullanarak belirli bir mesafede bir vakum konveyörüne beslemek için bir sürtünme besleyici kullanır. Daha sonra, sistem beslenen ürünü katlamaya başlarken AccuTipping çalıştıran ikinci bir devirme besleyici başka bir öğeyi ilk ürüne bir yapıştırıcı ile ekler. Uçlu ürünü aldıktan sonra, sistem orijinal kapağı tamamlayacaktır. Son olarak, bu sistemler genellikle sistemden çıkan tüm ürünlerin iyi olduğunu doğrulamak için bir hataya karşı reddetme sistemi kullanır.

Multifeeder’ın üstün bilgisayar kontrollü servo motor teknolojisi, markalı AccuTipping yazılımımızı kolaylaştırır ve ürünlerin yüksek hızlarda sıkı bir doğrulukla yerleştirilmesini sağlar. Çok çeşitli şekil, kalınlık, malzeme ve boyutlar otomatik olarak beslenebilir.

Sürtünme besleyicilerimiz bir düzleme veya başka bir klasör tutkalına kolayca monte edilir ve entegre edilir.

https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/HIGH-SPEED-TIPPING.jpg

High-Speed Tipping

Bir devrilme uygulamasında, bir sürtünme besleyici, düz bir uçlu ürünü, besleyicinin altında (genellikle bir konveyör üzerinde) hareket eden başka bir ürüne doğru bir şekilde yerleştirir. İki ürün tipik olarak, bir hotmelt yapıştırma sisteminden püskürtülen tutkal kullanılarak birbirine yapıştırılır

Multifeeder’ın ekipmanı, yüksek performanslı devrilme uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır. Sürtünme besleyicilerimiz, endüstrinin en iyisi olan 750 watt’lık bir servo motor kullanır ve bu da besleyicilerimizi en zorlu devrilme uygulamaları için yeterince güçlü kılar. Ayrıca, tescilli servo kontrollerimiz, yerleşik bilgisayar ve devrilme yazılımımız, Multifeeder sisteminizin zorlu devrilme gereksinimlerinizi aşmasını sağlar.

Multifeeder Technology, konveyörün hızına bakılmaksızın, uç ürünün doğru yerleştirilmesini sağlamak için satın alınabilecek dört ana yazılım seçeneğine sahiptir. Bu seçenekler şunlardır: AccuTipping, AccuTipping Tekrarlama, Enkoder Zamanlama Telafisi ve Hız Telafisi.

AccuTipping
Bu, Multifeeder’ın sürtünme besleyicisinin ürünleri durmaksızın sürekli hareket halinde devirmesini sağlayan ticari marka devrilme yöntemidir. Bu seçenek hem Endüstriyel Performans Serisi besleyicilerimizde hem de Signature Serisi besleyicilerimizde (ezTipping olarak bilinen bir varyasyonda) mevcuttur. AccuTipping yazılımı, endüstrinin en iyisidir ve inç başına +- 1/32 doğruluklarla dakikada 500 ürüne kadar sürdürülebilir oranlarda devrilme yeteneği sağlar.

Multifeeder Technology, sürtünme besleyicilerini paketleme ve baskı endüstrilerindeki en zorlu devrilme uygulamalarına entegre etme konusunda geniş deneyime sahiptir. Yüksek hız ve / veya sıkı doğruluk gerektiren bir devrilme uygulamanız varsa Multifeedeer üzerinde AccuTipping her zaman ilk tercihiniz olmalıdır.

AccuTipping Repeat
Bu seçenek, alt ürünün (devrilen ürün) hattın hızından bağımsız olarak her zaman aynı mesafede olmasını sağlamak için kullanılan AccuTipping’in bir varyasyonudur. Multifeeder Technology, bu ürünü her zaman bir vakum konveyörü kullanan devrilme sistemlerinde alt ürünü beslemek için kullanmanızı önerir. Bu yazılım, tüm devrilme sisteminin performansını önemli ölçüde artırabilecek yerleştirme çeşitliliğini önemli ölçüde azaltır.

Encoder Timing Compensation
Bu seçenek, besleyicinin beslemeden önce beklediği süreyi değiştirirken, ayarlanmış bir hızda besleyerek ürünü doğru şekilde uçlar. Tam konveyör hızında, besleyici anında beslenecektir (sıfır bekleme süresi) ve düşük hızda bir kesimde, besleyici önceden belirlenmiş tam bir süre bekleyecektir. Multifeeder Teknolojisi, bu yazılımı öncelikle AccuTipping uygulamasının, damla tabloları gibi pratik olmadığı ve bazı işlemlerin ürünü beslemeden önce çalışması gereken durumlarda kullanır.

Speed Compensation
Bu, besleyicinin ürünü beslerken konveyörün hızıyla eşleştiği en basit telafi şeklidir. Hız telafisi tipik olarak, uçlu bir ürünün bir kutuya veya iki pabuç arasına inmesi gerektiğinde, doğruluğun daha az önemli olduğu durumlarda kullanılır.

Bobst Folder Gluer
Burada bir bobst klasör tutkal üzerine monte edilmiş bir MFT 250 var. Çoklu Besleyici, CD’leri bir klasör tutkalına beslemeyi kolaylaştırır. Yüksek hız kapasitesi, MFT sürtünme besleyicisini tercih edilen makine yapar.

Modular In-Line Tipping System
Multifeeder Technology, bir ürünü beslemek için kullanılan otomatik devrilme sistemleri üretir ve ardından ilk ürüne yapıştırıcı ile başka bir ürün ekler. In-line devrilme sistemi, forklift kamyonu tarafından mevcut bir ürün konveyörünün üzerine yerleştirilebilen modüler bir çerçeveden oluşur. Ürün modüler çerçevenin altına doğru ilerledikçe, sıcakta eriyen yapıştırıcı sistemi tarafından otomatik olarak algılanır ve yapıştırıcı ürünün yüzeyine yerleştirilir.

Çoklu besleyicinin üstün bilgisayar kontrollü servo motor teknolojisi, besleme ve sayma işlemini izler ve kontrol eder ve ürünlerin yüksek hassasiyetle yerleştirilmesine izin verir. Bu düşük maliyetli sistem, düşük yapışkanlıklı yapışkan sayesinde tüketici tarafından ayrılabilen promosyon ürünü eklenmiş bir bitmiş ürün sunar. Çeşitli şekiller, kalınlıklar, malzemeler ve boyutlar otomatik olarak beslenebilir. MFT350ip Sürtünme Besleyici, hazırlanan birincil ürünü otomatik olarak algılar ve zamanlı bir yerleştirme ile ikinci ürünü yapıştırıcının üzerine koyar. Kombine ünite, iki öğeyi güvenli bir şekilde bağlayan ve son ambalajlamaya hazır bir sıkıştırma silindirinin altından geçer. Sistem kolayca başka bir üretim hattına veya forklift ile çevrimdışı üretim için taşınabilir. Standart üretim için, sistemin altında normal bir üretim akışına izin vermek için sistem kapatılabilir.

Kluge Unifold CD Tipping System
Kluge klasör yapıştırma makinesi bir taban tabakasını besler; sıcakta eriyen tutkal makinesi taban tabakasına tutkal uygular. MFT 250ip Sürtünme Besleyici, ekin doğru bir şekilde yerleştirildiğinden emin olmak için bir baskı silindiri düzeneğinin sıkıştırma noktasına bir ek besler. Klasör yapıştırma makinesinin hızını izlemek için MFT Sürtünme Besleyiciye bağlı klasör yapıştırma makinesine isteğe bağlı bir kodlayıcı monte edilebilir. Bu, besleyicinin klasör tutkallama makinesinin hızından bağımsız olarak kesici ucun düzgün yerleşmesini sağlamak için zamanlamasını telafi etmesini sağlar.

https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/TRACKTRACE-320x257.jpg

Takip ve İzleme Sistemi

Genel Bilgi

Takip ve Takip sistemi, izlenebilir bir veri dosyası sağlayan serileştirme kodlama / yazdırma, inceleme ve reddetme sistemi için anahtar teslim ürün yönetimi sunar. Kızılötesi sensör, çift algılama ve çakışma algılamayı kullanarak doğru sayım yapılmasına olanak tanır. Bu entegre üretim sistemi, esnek ve hassas kontroller sağlayan son derece uyarlanabilir bir yazılım paketi ile donatılmıştır.

Tipik Uygulamalar

 • Çantalar
 • Torbalar
 • Broşürler
 • Stok Kartı Ürünleri
 • Hediye Kartları
 • Plastikler- Kuponlar
 • Magnetler
 • Bandajlar
 • İlaç Ekleri

Standart Özellikler

 • Mekanik tasarım, ürün gereksinimlerinizi karşılayacak özel yapılandırmalar için modülerdir.
 • Uyarlanabilir yazılım paketi esnek ve hassas kontroller sağlar.
 • Kızılötesi sensör, çift algılama ve çakışma algılama kullanarak doğru sayım sağlar.
 • Tek taraflı kontroller verimli çalışma sağlar.
 • Standart endüstri uyumlu konektörler kullanarak kolay ve çok yönlü ara yüz.
 • Uzun üretim koşulları için tasarlanmış performans 
Ekipman Özellikleri
Yükseklik 856 mm
Uzunluk (ED) 645 mm
Genişlik 537 mm
Maksimum Kayış Hızı Dakikada 140 metre
Güç Gereksinimi 110/220V 50-60Hz 6A
Ortam Sıcaklığı 10°-35°C (50°-95°F)
Ağırlık 75-125 lbs.
Ortam Nemi 30-90
Minimum Boyut 25 mm† (G) x 25 mm (U)
Maksimum Boyut* 300 mm (G) x 325 mm (U)‡
Minimum İncelik 0.075 mm
Maksimum Kalınlık 25 mm
 • Opsiyonel Yükseltmeler
 • Kayıt Aşamasına Bağlanma
 • Hatada Reddetme
 • Hatada Durma
 • Güvenlik Kilidi ile Koruma
 • Yakalama Haznesi
https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/IMPRESSO.jpg
Genel Bilgi

Impresso Labeler makinesi, etiketleme ürün serimizdeki en yeni tasarımdır. Az yer kaplayan ve kolay hareket eden etiket aplikatörü, en dar üretim alanlarına bile sığabilir. Bu kompakt etiket besleyici makine, doğru yerleştirme için yerleşik panel, 1000 watt fırçasız servo motor ve maksimum kullanım ömrü sağlamak için dayanıklı paslanmaz çelik şaftlar ile özelleştirilebilir bilgisayar kontrolleri sunar.

Impresso Labeler Tipik Uygulamaları

 • Kredi Kartı etiketlemesi
 • İlaç Paketi Etiketlemesi
 • Barkod Uygulamaları
 • UPC aşırı etiketleme
 • Yiyecek ve içecek etiketleme
 • MFT sürtünme besleyicileri ile entegrasyon
 • Mobile Mobil üretim hattı için bir MFT konveyör ile birlikte
Özellikler
Yükseklik 942mm
Uzunluk 1106mm
Genişlik 370mm
 • Gevşetmek ve geri sarmak için bağımsız olarak çalışan 1000 watt servo motor ile donatılmıştır.
 • Stant, bağımsız çalışma veya mevcut üretim hatlarıyla entegre olma esnekliği için tasarlanmıştır.
 • Birden fazla sensör tetikleyicisini entegre edebilen yüksek uyarlanabilir yazılım paketi
 • Yüksek hızlarda doğru etiket yerleşimi
 • Küçük kompakt tasarım, 20 çaplı bir etiket rulosuna kadar çok yönlüdür; 4 inç genişlik
https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/Print-and-Apply-on-Discharge-400x601-1-320x481.jpg
Genel Bilgi

MFT 150pa etiket makinesi, üretim ihtiyaçlarınız için en iyi baskı ve uygulama çözümüdür. İhtiyacınız otomatik bir etiket besleyici makinesini mevcut bir üretim hattına entegre etmek veya esnek bir besleyici veya konveyör sistemiyle birleştirmekse, MFT 150pa ürünümüz besleyici ve diğer bileşenlerle birlikte ihtiyacınız olan tek etiketleyicidir. MFT 150pa’nın tasarımı operatör dostudur. Uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir ve gelecekteki üretim gereksinimlerinize uyarlanabilir. 

MFT 150pa Tipik Uygulamalar

 • Kredi kartı etiketleme
 • İlaç Paketi Etiketleme
 • Barkod uygulamaları
 • UPC üzeri etiketleme
 • Yiyecek ve içecek etiketleme
 • Düzensiz ürün uygulaması
 • MFT sürtünme besleyicileri ile entegrasyon
 • Mobil üretim hattı için bir MFT konveyör ile birlikte
Özellikler
Maksimum hazne genişliği 133 mm
Minimum hazne genişliği 25.4 mm
Minimum hazne uzunluğu 6.3 mm
Maksimum hazne rulo boyutu 308mm [12″ O.D.], 76mm [3″ I.D.]
Maksimum hız Saniyede 12 inç
Yerleşim hassasiyeti +/- 1mm’ye kadar
 • 6 inç dönmeyen küçük profilli silindir
 • Ağır hizmet tipi “Akıllı Anahtar”
 • Hızlı sökülen etiket pedi
 • 12 inç hazne gevşemesi
 • Kullanımı kolay HMI
 • Gerektiği yere uyacak şekilde tasarlanmıştır
 • Kolay öğrenilen açık sargı kalıbı ve çalışması
 • Sistem entegrasyonu için hazır giriş ve çıkışlar

Yükseltmeler

 • Düşük ayak özellikli T-Base tarzı stant
 • Payanda tarzı stant
 • Uzaktan monte edilebilir üç renkli uyarı ışığı
 • Geniş web baskı motoru
 • Sol El modeli
 • Daha uzun güç silindiri
 • Ek hızlı değiştirme etiket pedleri
https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/103-HSM-320x450.png
Genel Bilgi

Yüksek performanslı etiket uygulamasına ihtiyacınız olduğunda, yeni ve güncellenmiş 103hsm + üretim hattınız için doğru etiketleyicidir.

Sarmak, geri sarmak ve sürmek için bağımsız olarak çalışan üç senkronize 3 eksenli servo sürücü motoru ile donatılmıştır. 103 için yepyeni bir özellik, hassas mikro gerilim kontrolü için Air Pel pnömatik aktüatörleridir. Diğer etiketleyicilerimiz gibi 103hsm + tasarımı kompakttır. 20” çaplı 4” veya 8” genişlikteki etiket rulolarını standart veya maksimum şekilde işleyebilir. MFT 103hsm + Etiket Makinesi günümüzün üretim ortamında gereken hız ve verimi sağlar.

MFT 103hsm+ Tipik Uygulamalar

 • Genişletilmiş İçerik Etiketi
 • Doğrudan Posta Sekmesi
 • Boşluksuz Mıknatıs Uygulaması
 • Hediye Kartı Uygulamaları
 • Yüksek Hızlı Web
Özellikler
Minimum ürün boyutu 10 mm (G) x 10 mm (U)
Maksimum ürün boyutu 4 inç genişlik* 100 mm (G) x 1000 mm (U)
Maksimum ürün boyutu 8 inç genişlik* 100 mm (G) x 1000 mm (U)
Maksimum hız** 200 metre/dk
Güç gereksinimi 110/220V 50-60 hz 6A
Ortam sıcaklığı* 0°-35°C

* Tüm Multifeeder Technology® ekipmanları özel üretim gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde tasarlanabilir. Kullanabileceğiniz birçok çözüm seçeneğini görüşmek için lütfen deneyimli Uygulama Mühendislerimizden biriyle iletişime geçin.

** Ürün inceleme ve yapılandırmasına tabidir

 • Çözme ve geri sarma için bağımsız olarak çalışan üç senkronize 3 eksenli servo sürücü motoru ile donatılmıştır.
 • Mikro gerginlik kontrolü için Pel Air pnömatik aktüatörler.
 • Esnek, bağımsız veya mevcut üretim hatları ile entegre edilebilir.
 • Son derece uyarlanabilir yazılım paketi. Accutipping ile etiket algılama ve değişken hız düzeltme.
 • Kompakt tasarım, 20” çapa kadar etiket rulosu, 4” veya 8 ”genişlik standart veya maksimum
 • 12 12” geniş Soyma Plakalı modüler 20” çözme / geri sarma etiket aplikatörü.

Opsiyonel

 • Ayaklık
 • Düşük Etiket Dedektörü
 • Accutipping sonrasında enkoder hız ayarlayıcı
 • Çift Kafalı Otomatik Anahtarlama
 • Vakumlu Paket Servisi
 • Otomatik Ekleme

Esnek kontroller için yerleşik panelli özelleştirilebilir bilgisayar kontrolleri ile donatılmıştır. Yazılım platformu birçok farklı türde uygulamayı çalıştırmak için esnektir.

Yükleme / operatör tarafından kolay kontrol için uzaktan kumanda paneli.

https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/102-HSM.png
Genel Bilgi

Yüksek performanslı etiket uygulamanızın talepleri, mevcut diğer etiket uygulayıcıları tarafından sunulandan daha fazla özellik gerektirdiğinde, MFT 102hsm’ye geçme zamanı gelmiştir. MFT 102hsm kendisini Vakumla Çalışan Paket Servisi sistemi ile ayırt eder. Günümüzün üretim ortamında gereken hız ve doğruluğu sunar.

MFT 102 HSM Tipik Uygulamalar

 • Kredi Kart Etiketleme
 • İlaç Paket etiketleme
 • Barkod Uygulamaları
 • UPC üzeri etiketleme
 • Yiyecek ve içecek etiketleri
 • Düzensiz ürün uygulaması
 • MFT sürtünme besleyicileri ile entegrasyon
 • Yüksek hızlı web uygulamaları
Özellikler
Maksimum hazne genişliği 101.6 mm
Minimum hazne genişliği 12.7 mm
Minimum hazne uzunluğu 15.24 mm
Maksimum hazne rulo boyutu 16″ O.D., 3″ I.D.*
Maksimum dağıtım hızı 150 m/dk’ya kadar
Maksimum veri oranı 300 ürün/dk**
Uygulama hassasiyeti +/- 0.5 mm

*veya opsiyonel 20″ O.D., 3″ I.D.

**veya opsiyonel 2000 ürün/dk

 • Standart performans paketi – 300 PPM’e kadar
 • Gerektiği yere uyacak şekilde tasarlanmıştır
 • 800 watt (1 beygir gücü) fırçasız servo motor
 • 16 inç hazne toplayıcı
 • Kolay öğrenilen açık sargı kalıbı ve çalışması
 • Sistem entegrasyonu için hazır giriş ve çıkışlar
 • Anında yerleştirme ayarı

Yükseltmeler

 • Yüksek performans paketi –500 PPM’e kadar
 • Alçak özellikli T-Base tarzı stant
 • Payanda tarzı stant
 • Uzaktan monte edilebilir üç renkli uyarı ışığı
 • 6 inç geniş ortam genişliği
 • Enkoder hız telafisi
 • Doğru yerleştirme için enkoder zamanlaması telafisi
https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/MFT-750-IP3.jpg
Genel Bilgi

Multifeeder ip3 kategorisi olan Endüstriyel Performans (ip), bir sürtünme besleme makinesinde üstün yüksek performans ve kalite sağlar. Ip3 sürtünme besleyicilerinin standart özellikleri arasında seri sayımı yazılımı ve çift algılama bulunur. Tüm ip3 besleyiciler, ürün beslemesinde kullanım kolaylığı ve çok yönlülük sağlayan bağımsız bilgisayar / mikroişlemci denetleyicilerine sahiptir. Kızılötesi sensör, ürün çakışması için tüm ip3 besleyicileriyle birlikte gelir, ancak gerçek çift algılama ve doğru sayımı garanti etmek için tescilli “Çift Algılama Sensörü” yalnızca ip3 ve HCP’de kullanılabilir. Güçlü 750 watt bir beygir gücü (isteğe bağlı 1000 watt mevcut) fırçasız servo motor, bilgisayar denetleyicisi, beş farklı tahliye uzunluğu, esnek ve açık tahliye seçenekleri ile tasarlanan sürtünme besleyicilerimizi endüstri lideri yapar. Tüm bunlar sürtünme besleyicilerimizi yıllarca kesintisiz hizmet sunma güvenilirliği ile en zorlu uygulamalar için son derece güçlü ve sağlam hale getirir.

750ip3 Sürtünme Besleyici makinesi, geniş gövdeli sürtünme besleyici makinelerimizin ikincisidir. 750 ip3 geniş gövdeli, çok büyük / büyük / orta düzensiz karton boşlukları, düz levhalar veya ürünler, temel ürünler olarak hızlı ve verimli bir şekilde diğer uygulamalara kolayca taşınabilir. 750 ip3 sürtünmeli besleyici, uzun üretim çalışmaları için besleyiciyi mümkün kılan daha büyük boyutlu şaftlarla tasarlanmış ve üretilmiştir. Büyük boyutlu ürünlerin devrilme ve sabitlenmesi 750ip3 için idealdir. Yüksek performanslı spesifikasyonlarda beslemek için çok büyük / büyük / orta boy ürünler gerektiğinde, 750ip3 en iyi seçimdir.

MFT 750ip3 Tipik Beslenebilecek Ürünler:

250, 350 ve 550ip3 ile aynı ürünleri besler, ayrıca bunları:

Large Çok büyük / büyük / orta boy düz oluklu kartonlar

Büyük posterler

Slip Büyük slip sac bölücüler

Signs Çok büyük işaretler

Gazete

Gas Metal contalar

Büyük çanta çantaları

Yem, gübre, beton torbaları

MFT 750ip3 Tipik Friction Feeder Uygulamaları:

Large Çok büyük boyutlu ürünlerin Yüksek Hızlı Beslenmesi

Count Parti Sayısı

Harmanlama

Etiketleme

Yazdırma, inceleme ve reddetme

Product Otomatik Ürün Yükleyiciyi (APL) Entegre Etme

Another Başka bir uygulamaya temel besleyici olarak entegre edilmiştir

Özellikler
Minimum ürün boyutu 20 mm(G) x 20 mm(U)
Maximum ürün boyutu 700 mm(G)
Minimum ürün inceliği 0.075 mm
Maksimum ürün kalınlığı 25 mm
Maksimum kayış hızı 130 metre/dk*
Ortam nemi %30 – %90 yoğuşmasız
Ürün haznesi 750 mm
Ortam sıcaklığı 10-35 derece
Güç gereksinimleri 110/220 volts 50-60 HZ max 6 amps
Toplam ağırlık 205 lbs
Hazne genişliği 750 mm
Besleyici tahliye 5 Standart Uzunluk
LEVENT MAKİNAMerkez Ofis
Çağrı merkezimiz 7/24 tüm sorularınızı cevaplıyor.
SATIŞ VE TEKNİK DESTEKBize Ulaşın
Satış ve teknik destek ekibimiz sizlere 7/24 hizmet vermektedir.
Satış
Teknik Destek
NERELERDEYİZSatış ve Teknik Destek Merkezlerimiz
https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2019/11/harita.png
BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZSosyal Medya
@leventmakinaturkiye hesabından bizi takip edebilirsiniz.
Satış
Teknik Destek
LEVENT MAKİNAMerkez Ofis
Çağrı merkezimiz 7/24 tüm sorularınızı cevaplıyor.
NERELERDEYİZSatış ve Teknik Destek Merkezlerimiz
https://leventmakina.com.tr/wp-content/uploads/2019/11/harita.png
BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZSosyal Medya
@leventmakinaturkiye hesabından bizi takip edebilirsiniz.

Bu site RD MEDYA tarafından hazırlanmıştır ve tüm hakları saklıdır.

Bu site RD MEDYA tarafından hazırlanmıştır ve tüm hakları saklıdır.